Winch

Het nieuwste assortiment veiligheidsschoenen van Mammoet is getest door mammoet’s professionals en goedgekeurd met betrekking tot kwaliteit, comfort, veiligheid en functionaliteit. De complete schoenencollectie is ontworpen om te voldoen aan de hoogste verwachtingen van professionals die werken in de meest uitdagende omgevingen en onder de meest extreme omstandigheden zoals de (zware) industrie, stroomopwekking, petrochemische en offshore-locaties. Voor de nieuwe schoenencollectie wilde Mammoet samenwerken met Bata Industrials, omdat beide bedrijven een duidelijk gemeenschappelijk doel hebben: professionals de beste veiligheid bieden die er is. Beide bedrijven hebben een lange geschiedenis als wereldleider in hun vakgebied, beide hoofdkantoren bevinden zich in Nederland en beide profiteren maximaal van de wereldwijde voetafdruk. Des te meer reden om de krachten te bundelen.

Vergelijk schoen

Kenmerken

Composiet

Composiet

Mesh-Black Hdry

Rood, Zwart

36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49

Mid cut

Rubber

EN ISO 20345:2011

Mesh zwart

Rubber

Andere suggesties…

  • ACT260

    ACT260

    De Chelsea Boot is gemakkelijk aan te trekken dankzij de elastische zijkanten en biedt bescherming dankzij de aluminium neus en FlexGuard® niet-metalen perforatiebestendige insert. Walkline® 3.0-technologie en ondersteunende systemen zorgen voor comfort, waardoor deze schoen perfect is voor werk en vrije tijd.

  • Beekman Inlegzool

    Beekman Inlegzool

    De inlegzool is een accessoire dat niet mag worden verwaarloosd. Het brengt zachtheid aan de binnenkant van de schoen, voorkomt transpiratie, hervormt de voetboog en biedt een uniek loopcomfort door schokken op te vangen. Bovendien verlengt het de levensduur van sneakers.

  • Cool MS 2 Antraciet

    Cool MS 2 Antraciet

    Cool MS 2 is een allround werksok, met ESD, No-Odor eigenschappen en speciale ventilatiekanalen voor optimaal koele en frisse voeten.

  • Sling

    Sling

    De Mammoet Sling is een S3S, mid cut veiligheidsschoen met een microfiber bovenwerk. De tussenzool en buitenzool zijn beide van PU, een materiaal dat een hoge mate van schokabsorptie heeft. Dit zorgt voor comfort en voorkomt vermoeidheid tijdens de werkdag. Een veiligheidseigenschap die ook bijdraagt aan je comfort is de aluminium veiligheidsneus. Deze biedt dezelfde bescherming als een stalen neus, maar is lichter in gewicht. Ook het FlexGuard® perforatiebestendige inzetstuk is non-metaal, en toch voorkomt het dat scherpe voorwerpen tot een diameter van 3 mm de zool perforeren. Tot slot is de Sling een plezier om langdurig te gebruiken. Met het BOA® Fit-systeem heb je binnen enkele seconden een stevige en nauwsluitende pasvorm. Een van de belangrijkste voordelen is het gemak waarmee je de pasvorm kunt aanpassen aan veranderende omstandigheden en voetcondities gedurende de werkdag. Alle comfort en veiligheid, geen gedoe.